Menu

Anna Mucha dla dorosłych

28 listopada 2011 - Informacje

Parę dni temu w warszawskim muzycznym teatrze Roma odbyła się  wielka premiera  słynnego na  całym świecie musicalu „Nędznicy”, czyli „Les Miserables”. Oczywiście takie wydarzenie nie może przejść bez większego echa, szczególnie w świecie gwiazd i celebrytów. Ostatnio bardzo modne stało się bywanie na premierach,  nawet jeśli tylko  w charakterze gości czy VIP-ów. A kiedy nie ma  spektakularnej premiery  dla dorosłych, to  mniej lub bardziej znane „gwiazdy”  filmu i telewizji  biorą pod rękę  swoje pociechy i  lansują się z nimi dla premierach bajem i filmów  dla dzieci oraz młodzieży, jak to miało miejsce parę dni temu przy okazji premiery „Camp Rock”.

Jednak nie każdy ma dzieci, i wówczas trzeba zabłysnąć na premierach dla dorosłych. Ostatnio zrobiła to piękna aktorka Anna Mucha.  Zresztą, właściwie każde publiczne wystąpienie Ani Muchy to sensacja. Jak mówi znane porzekadło: „Nie jest ważne jak o tobie mówią, ważne, aby w ogóle mówili”. Ania Mucha na premierę „Nędzników” w Warszawie pojawiła się oczywiście z sukience takiej długości, że można by ją z powodzeniem  nazwać przepaską. Zresztą od kiedy aktorka pozbyła się kilku nadmiernych kilogramów, najczęściej wychodzi z domu odziana właśnie w stroje, które wyglądają jak bielizna.
Jednak nie sam fakt, że sukienka była niezwykle krótkie wzbudziło taką sensację, jak wiadomość, że Anna Mucha założyła dokładnie taką samą sukienkę, jak kilka dni wcześniej Paulina Kurzajewska z okazji innego wydarzenia.
I nie pomogło Ani nawet to, że miała u boku przystojnego faceta. Zaliczyła wpadkę.