Menu

Darmowe mp3

19 czerwca 2010 - Hobby

W obecnych czasach prawie nie do pomyślenia jest, że można nie mieć dostępu do muzyki, kiedy tylko ma się na to ochotę. Poza tym że mamy radio, telewizję z różnymi stacjami muzycznymi istnieje internet, w którym darmowe mp3 są na każdej stronie. Nie trzeba nawet ich ściągać, wystarczy wejść na odpowiednią stronę i można za darmo posłuchać sobie różnych muzycznych kawałków.

I pomyśleć, że wcale nie tak dawno temu, aby mieć muzykę dla siebie, trzeba było nagrywać sobie na kasety magnetofonowe piosenki z radia lub nagrywało się na video teledyski i potem chodziło do znajomych, aby wspólnie celebrować tę chwilę. Teraz dostęp do muzyki może mieć każdy. Wprawdzie oryginalne albumy nagrane na płytach są dosyć drogie i nie każdego stać na to, aby je kupować, ale na szczęście mamy pliki darmowe piosenki w formacie mp3, a konkretniej darmowe mp3. Muzyka to dobra kultury i dzięki internetowi, każdy może z niego skorzystać. Oczywiście nie zawsze jest to legalne, jednak istnieją jeszcze strony, które legalnie udostępniają darmowe pliki mp3 i z których możemy swobodnie pobierać te darmowe mp3.

Można także robić tak, jak ja to robię, że ściąga się na komputer darmowe mp3 i jeśli piosenki się spodobają to kupuje się oryginalny album. Wspiera się wówczas finansowo artystę i jego działalność, a te darmowe mp3 wrzuca się na odtwarzacz mp3, aby móc posłuchać ulubionych kawałków zawsze, gdy przyjdzie nam na to ochota. A co jeśli jesteśmy zawiedzeni muzyką? Nic straconego, w końcu były to darmowe mp3, których można szybko i bezboleśnie pozbyć się ze swojego komputera.