Menu

Kredyty refinansowe dla zadłużonych

6 grudnia 2010 - Kredyty i pożyczki

Święta bożego narodzenia są już całkiem niedługo. Wiemy też, że jest to nie tylko bardzo szczególny i rodzinny czas, ale także ten okres w każdym roku, kiedy jesteśmy zmuszeni poważnie nadwyrężyć nasz rodzinny portfel i budżet.

Tak, pieniądze i spore wydatki na święta są nieuniknione. Musimy się przecież liczyć z wigilijną i wystawną kolacją, na którą z pewnością przyjdzie połowa naszej ukochanej rodziny, więc nie można ich umieścić przy stole, na którym jest mniej niż tradycyjne dwanaście dań.
Do tego dochodzi obowiązkowo kwestia wyjątkowych podarków świątecznych, pięknego drzewka świątecznego, a co za tym idzie kolorowych ozdób choinkowych, lampek świątecznych, stroików czy odświętnych ubrań. Można także próbować oszczędzać cały rok pewną kwotę z naszej wypłaty  lub chociaż od września czy sierpnia, bo wiadomo też, że sporo oszczędności wydajemy podczas wakacji na wyjazdy czy atrakcje dla naszych dzieci.

Ale jest też inne, ciekawe rozwiązanie. To właśnie przed świętami wiele banków  włącza do swojej oferty pożyczki na święta czy świąteczne kredyty. Są te kredyty chyba niżej oprocentowane i nie trzeba spełniać zbyt wysokich czynników, aby je uzyskać. Wystarczy przejść się do banku ze swoim dowodem  osobistym i podać sumkę, jaką chcemy pożyczyć. Oczywiście nie może być ona zbytnio zawyżona,  ponieważ takie kredyty na święta mają swoje ograniczenia. Uważajmy jednak żeby nie przesadzić z pożyczonymi kwotami bo może się okazać, że potem nie damy rady ich spłacać i nie pomogą nam żadne pozabankowe kredyty refinansowe bez bik.