Menu

Operacje plastyczne

16 czerwca 2010 - Informacje

Jak świat stary, tak długo kobiety bardzo wielką uwagę skupiały na swoich piersiach. Oczywiście nie bez powodu, ładne jędrne piersi od zawsze były pożądane przez mężczyzn. Który bowiem z mężczyzn byłby w stanie powiedzieć, że nie podobają mu się kobiece piersi? Chyba żaden, właśnie tego rodzaju zależność powoduje, że bardzo duża liczba kobiet decyduje się na zabiegi powiększania piersi i różnego rodzaju operacje plastyczne.

Kobiety w różnym wieku, o różnym statusie społecznym „idą pod nóż” na operacje plastyczne w dobrej klinice chirurgicznej (Idealwoman.pl), aby upiększyć swoje ciało. Czy taki sztucznie powiększony biust jest ładny? Trudno jednoznacznie ocenić, są zwolennicy jak i przeciwnicy tego rodzaju działań. Jedno jest jednak pewne – stają się większe. Co ciekawe powiększanie piersi jest najczęściej stosowanym zabiegiem przez chirurgów plastycznych tak w Polsce, jak i na świecie. Gołym okiem widać zatem jak mocną „kartą przetargową” są kobiece piersi w świecie damsko-męskim. Trudno mieć paniom za złe, że szukają pomocy u specjalistów, ale może to na mężczyznach powinna spoczywać odpowiedzialność aby wpajać swoim paniom, że nie muszą przechodzić przez tyle bólu dla kilku centymetrów więcej w klatce piersiowej.

Jeżeli nie czujesz się komfortowo z własnym wyglądem, masz wrażenie, że twoja skóra swoje najlepsze lata ma już za sobą i staje się powoli coraz bardziej pomarszczona, lub jeżeli po prostu nie podobają ci się twoje piegi – istnieje sposób, aby temu zaradzić. Fotoodmładzanie to szybki i bezbolesny sposób na sprawienie, że skóra znowu stanie się jędrna i sprężysta, a my uśmiechnięci jak za swoich najlepszych lat. Jeżeli doskwierały ci przez wszystkie lata piegi również nie ma problemu, aby temu zaradzić, medycyna estetyczna jest w stanie poradzić sobie i z tym problemem. Jak to się dzieje, że mamy do dyspozycji takie możliwości? Otóż, zabieg odmładzania polega na naświetleniu skóry przy pomocy impulsowego światła. By uzyskać efekty najczęściej zabiegi należy powtórzyć ok 5 razy, dzięki czemu możemy się cieszyć ze świetnych rezultatów.  W ten sposób nie musimy się obawiać już starzenia się naszej skóry, która jest naszą wizytówką.