Menu

Piłka nożna na żywo

2 grudnia 2011 - Informacje

Mój brat jest miłośnikiem piłki nożnej i kiedy tylko może, stara się oglądać wszystkie mecze. Wiadomo, czasem nie da się wszystkiego ogarnąć, szczególnie gdy się jeszcze studiuje- w końcu studenckie życie rządzi się własnymi prawami.

Ale jak tylko słyszy hasło: piłka nożna nie tylko w telewizji (Wrzucanie.pl, liga angielska na żywo, zaraz stara się zorganizować jakiś telewizor. Bo studenci rzadko mają dostęp do takiego cudu techniki, jak telewizja. Komputer z dostępem do internetu jest codziennością, ale telewizor to luksus, którego doświadczają nieliczni.

Zatem kiedy liga angielska na żywo jest transmitowana, brat albo ustawia się z kumplami u któregoś w mieszkaniu, oczywiście ta osoba musi mieć telewizor, kupuje piwka i idzie oglądać. Czasem udaje mu się obejrzeć jakiś mecz na sieci- są przecież odpowiednie portale, które transmitują mecze na żywo. Jednak, po pierwsze- nie każdy mecz jest pokazywany w internecie, po drugie- nie każdą rozgrywkę piłkarską można zobaczyć za darmo. Poza tym kibicowanie, wpatrując się w mały ekran monitora do najprzyjemniejszych doświadczeń też nie należy.

Jest jeszcze jedna możliwość. Liga angielska na żywo jest często dostępna w lokalach. I nie trzeba iść do specjalnej mordowni pełnej kiboli- jest sporo przyzwoitych pubów na wysokim poziomie, w których można sobie kulturalnie obejrzeć mecz. Nawet sama w czymś takim kiedyś uczestniczyłam. Wprawdzie poszła tam tylko ze względu na brata, koszulkę reprezentacji, którą mi obiecał i piwo, ale nawet mnie dosięgnęły emocje, gdy oglądałam mecz ligi angielskiej na żywo.