Menu

Pożyczka bez zaświadczeń

22 czerwca 2010 - Kredyty i pożyczki

Zapłata za mieszkanie to dopiero początek Twoich problemów finansowych. Jeśli do tej pory myślałeś, że mieszkanie w stanie deweloperskim jest szczytem Twoich marzeń, to pamiętaj, że w pustym mieszkaniu naprawdę mieszkać się nie da. Koniecznym jest by zrobić łazienkę oraz kuchnię. A także podłogi. Nawet jeśli zamierzasz spać na podłodze, na materacu. Koszty takiego przedsięwzięcia są naprawdę ogromne, nie zdaje sobie z nich sprawy tylko ten, który nigdy się nie urządzał.

Jeśli nie mamy od razu pieniędzy, bo oszczędności wpakowaliśmy w zakup mieszkania, to jedynym wyjściem, by móc w nim zamieszkać jest zaciągnięcie pożyczki, którą następnie trzeba będzie spłacać przez kilka najbliższych lat. Sprawa jest prosta tylko wówczas kiedy nie zalegamy z żadnymi opłatami, nie mamy zobowiązań wobec banku, chociażby kredytu mieszkaniowego na karku,a  do tego dobrze zarabiamy.

Jeśli istnieje jakakolwiek przeszkoda, bank może nam pożyczki nie udzielić,a  wówczas jesteśmy ugotowani bo jest nam potrzebna pożyczka pozabankowa bez żadnych zaświadczeń. Zdani na łaskę rodziny lub znajomych, niekoniecznie musimy zgadzać się na przyjmowanie od nich pieniędzy. Możemy spróbować jeszcze zapożyczyć się w instytucjach pozabankowych, albo u osób prywatnych, czyli po prostu skorzystać z tak zwanych pożyczek społecznościowych, które ostatnimi czasy cieszą się dość duża popularnością – szczególnie wśród osób, które nie mogą pozwolić sobie na inną formę zaciągnięcia pożyczki dla zadłużonych, czy pożyczki bez zaświadczeń, albo pożyczki bez BIK-u. Niekiedy pożyczka prywatna jest ostatnią deską ratunku.